Menu
BSF mod IF Skjold Birkerød U19 Drenge 2 (04-05) Efterår • Pulje 2
Ballerup Idrætspark 01-09-2022 Kl. 18.30
ude logo
BSF
0
7
20°
4,2m/s
0ml.
20:05Kl.
Leveret af
ude logo
IF Skjold Birkerød
Tak til livescore-indberetter Casper Guldbrandsen
'90 +1
Kamp slut
'89
William Ølshøj
Assist: Julius Krogsgaard Mann
'81
Ind: Mathias Grønkær
Ud: Kasper Frellsen
'76
Ind: Anton Elkjær
Ud: Simon Gregersen
'76
Ind: Julius Krogsgaard Mann
Ud: Mathias Overgaard Clausen
'75
Kasper Frellsen
Assist: Magnus Clarén Christensen
'67
Mathias Overgaard Clausen
Assist: Kasper Frellsen
'65
Marius Fruensgaard Mullinger
Assist: Lucas Alexander Hoff Qvist
'64
Ind: Anton Elkjær
Ud: Lucas Alexander Hoff Qvist
'64
Ind: Magnus Clarén Christensen
Ud: Julius Krogsgaard Mann
'64
Ind: Thomas Kok Rasmussen
Ud: Mathias Grønkær
'46
Ind: Kasper Frellsen
Ud: Magnus Clarén Christensen
'46
Ind: Malte Friis
Ud: Lucas Alexander Hoff Qvist
'46
Ind: Simon Gregersen
Ud: Thomas Kok Rasmussen
'46
2. halvleg start
'45 +1
1. halvleg slut
'30
Ind: Anders Petry
Ud: Kasper Frellsen
'29
Ind: William Ølshøj
Ud: Simon Gregersen
'18
Ind: Albert Fischer-Nielsen
Ud: Malte Friis
'15
Julius Krogsgaard Mann
Assist: Kasper Frellsen
'10
Simon Gregersen
Assist: Kasper Frellsen
'6
Julius Krogsgaard Mann
Assist: Kasper Frellsen
'0
Kamp start

StillingU19 Drenge 2 (04-05) Efterår • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Roskilde Boldklub 10 8 1 1 25
2 IF Bytoften 10 7 0 3 21
3 VB 1968 10 6 1 3 19
4 IF Skjold Birkerød 10 5 0 5 15
5 BSF 10 2 0 8 6
6 FC Holte 10 1 0 9 3
Kommentarer
Kampgalleri
Kampe i RB
December 2022
10.
lørdag
12.00
Roskilde Boldklub
Rum 3
-
Herrer
U16
Træningskamp U16 Drenge Øst • Pulje 1
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
Bane 2
Udehold
Rum 6
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
Bane 2
10.
lørdag
12.00
Roskilde Boldklub
Rum 8
-
Herrer
U15
Træningskamp U15 Drenge Liga 1 - 2x 40 min. • Pulje 1
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
Bane 1
Holbæk B&I
Rum 5
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
Bane 1
11.
søndag
09.00
Roskilde Boldklub
Rum 3
-
Kvinder
U10
U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 2
Roskilde Idrætspark
Bane 2A
FC Lejre
Rum 4
Roskilde Idrætspark
Bane 2A
11.
søndag
09.30
RB 1906
-
Herrer
U9
U9 Drenge 1 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 4
Roskilde Idrætspark
Fløng-Hedehusene Fodbold
Roskilde Idrætspark
11.
søndag
10.00
RB 1906
-
Herrer
U9
U9 Drenge 1 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 4
Roskilde Idrætspark
BK Avarta
Roskilde Idrætspark
11.
søndag
10.00
Roskilde Boldklub
-
Kvinder
U10
U10 Piger 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 2
Roskilde Idrætspark
BSF (2)
Roskilde Idrætspark
11.
søndag
14.00
RB 1906
Rum 8
-
Herrer
U19
U19 Drenge 1-2 (04-05) VinterBOLD • Pulje 6
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
Bane 1
Bramsnæs FB
Rum 6
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
Bane 1
15.
torsdag
20.30
Roskilde Boldklub
-
Herrer
M+32
M+32 1 VinterBOLD • Pulje 2
Roskilde Idrætspark
BK Friheden
Roskilde Idrætspark