Menu
Klubnyt 25. november kl. 14:41
Juletræssalg i Roskilde Idrætspark
Klubnyt
05. november kl. 09:15 RB Elite søger holdleder til vores U19 elite hold
Klubnyt
15. oktober kl. 08:35 RB afholder igen julecup
Klubnyt
05. juli kl. 07:06 Ekstraordinær Generalforsamling i RB
Klubnyt
22. juni kl. 11:55 RB DS spiller hjemmekamp
Ugens hjemmekampe
November 2021
28.
søndag
09.05
RB 1906 1
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 1 (13) 5v5 • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
Ølstykke FC
Himmelev Idrætspark
28.
søndag
09.30
RB 1906 1
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 1 (13) 5v5 • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
B 1908 2
Himmelev Idrætspark
28.
søndag
11.10
RB 1906 (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 dr (15) ½ banestævne Borup 28/11 • Pulje 2
Borup Hallen
Orient GI (3)
Borup Hallen
28.
søndag
12.10
RB 1906 (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 dr (15) ½ banestævne Borup 28/11 • Pulje 2
Borup Hallen
BK Friheden (2)
Borup Hallen
28.
søndag
12.20
RB 1906 (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 dr (15) ½ banestævne Borup 28/11 • Pulje 2
Borup Hallen
Brøndbyernes IF (2)
Borup Hallen
28.
søndag
13.20
RB 1906 (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 dr (15) ½ banestævne Borup 28/11 • Pulje 3
Borup Hallen
Orient GI (2)
Borup Hallen
28.
søndag
14.40
RB 1906 (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (15) ½ banestævne Borup 28/11 • Pulje 3
Borup Hallen
Brøndbyernes IF (1)
Borup Hallen
28.
søndag
16.10
RB 1906 (1)
-
Herrer
U8
U8 dr (14) ½ banestævne Tune 28/11 • Pulje 1
Tune Hallen
Himmelev-Veddelev BK (1)
Tune Hallen
28.
søndag
16.40
RB 1906 (2)
-
Herrer
U8
U8 dr (14) ½ banestævne Tune 28/11 • Pulje 2
Tune Hallen
Greve Fodbold (2)
Tune Hallen
28.
søndag
17.10
RB 1906 (1)
-
Herrer
U8
U8 dr (14) ½ banestævne Tune 28/11 • Pulje 1
Tune Hallen
Greve Fodbold (3)
Tune Hallen
28.
søndag
17.10
RB 1906 (2)
-
Herrer
U8
U8 dr (14) ½ banestævne Tune 28/11 • Pulje 2
Tune Hallen
Himmelev-Veddelev BK (2)
Tune Hallen
Ugens udekampe
November 2021
28.
søndag
08.40
Himmelev-Veddelev BK 1
Spillet
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 1 (13) 5v5 • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
RB 1906 1
Himmelev Idrætspark
28.
søndag
11.30
Køge BK (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 dr (15) ½ banestævne Borup 28/11 • Pulje 2
Borup Hallen
RB 1906 (2)
Borup Hallen
28.
søndag
13.40
Køge BK (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 dr (15) ½ banestævne Borup 28/11 • Pulje 3
Borup Hallen
RB 1906 (1)
Borup Hallen
28.
søndag
14.20
BK Friheden (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (15) ½ banestævne Borup 28/11 • Pulje 3
Borup Hallen
RB 1906 (1)
Borup Hallen
28.
søndag
15.40
Taastrup FC (2)
-
Herrer
U8
U8 dr (14) ½ banestævne Tune 28/11 • Pulje 1
Tune Hallen
RB 1906 (1)
Tune Hallen
28.
søndag
16.10
Tune IF
-
Herrer
U8
U8 dr (14) ½ banestævne Tune 28/11 • Pulje 2
Tune Hallen
RB 1906 (2)
Tune Hallen
28.
søndag
16.40
Greve Fodbold (1)
-
Herrer
U8
U8 dr (14) ½ banestævne Tune 28/11 • Pulje 1
Tune Hallen
RB 1906 (1)
Tune Hallen
28.
søndag
17.30
Taastrup FC (1)
-
Herrer
U8
U8 dr (14) ½ banestævne Tune 28/11 • Pulje 2
Tune Hallen
RB 1906 (2)
Tune Hallen