Menu
Roskilde BK mod Nykøbing FC U16 Drenge Reserve Øst E 2022 (07) • P3
Roskilde Idrætspark 20-09-2022 Kl. 19.30
ude logo
Roskilde BK
V
Næstved I.F. - Roskilde BK 12-09-2022 • kl. 19:00 1 - 2
V
HB Køge - Roskilde BK 29-08-2022 • kl. 19:00 0 - 1
1
0
14°
3,1m/s
0ml.
19:16Kl.
Leveret af
ude logo
Nykøbing FC
T
AC Amager Academy - Nykøbing FC 13-09-2022 • kl. 19:00 4 - 0
T
Nykøbing FC - Næstved I.F. 01-09-2022 • kl. 19:00 1 - 3
Tak til livescore-indberetter Michael Pedersen
'80 +3
Kamp slut
'41
2. halvleg start
'40 +2
1. halvleg slut
'26
Ukendt spiller
'0
Kamp start

StillingU16 Drenge Reserve Øst E 2022 (07) • P3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Roskilde BK 4 4 0 0 12
2 HB Køge 3 2 0 1 6
3 AC Amager Academy 3 1 0 2 3
4 Næstved I.F. 3 1 0 2 3
5 Nykøbing FC 3 0 0 3 0
Kommentarer
Kampgalleri
Kampe i RB
Oktober 2022
5.
onsdag
17.15
Roskilde Boldklub
livescore
1 - 1
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår • Pulje 4
Roskilde Idrætspark
Bane 5
Karlslunde IF
Roskilde Idrætspark
Bane 5
5.
onsdag
18.00
RB 1906 ( Liga 2)
livescore
2 - 4
Herrer
U13
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23 • Pulje 1
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
Bane 2A
KB (Liga 1)
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
Bane 2A
5.
onsdag
18.00
Roskilde Boldklub
livescore
0 - 6
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (09) Efterår • Pulje 3
Roskilde Idrætspark
Bane 1
Fløng-Hedehusene Fodbold
Roskilde Idrætspark
Bane 1
5.
onsdag
19.30
Roskilde Boldklub
livescore
4 - 3
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (04-05) Efterår • Pulje 2
Roskilde Idrætspark
Bane 1
IF Bytoften
Roskilde Idrætspark
Bane 1
6.
torsdag
17.00
Roskilde Boldklub
Rum 8
-
Kvinder
U12
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
Roskilde Idrætspark
Bane 5
Albertslund IF
Rum 7
Roskilde Idrætspark
Bane 5
8.
lørdag
10.00
Roskilde Boldklub
-
Herrer
U12
U12 Drenge 1 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
Roskilde Idrætspark
TGB
Roskilde Idrætspark
8.
lørdag
10.00
Roskilde Boldklub
-
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 4
Roskilde Idrætspark
Dianalund IF
Roskilde Idrætspark
8.
lørdag
10.00
Roskilde Boldklub
-
Kvinder
U11
U11 Piger 3 8-mands (12) Efterår • Pulje 2
Roskilde Idrætspark
Greve Fodbold
Roskilde Idrætspark
8.
lørdag
10.40
Roskilde Boldklub
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes • Pulje 3
Roskilde Idrætspark
Vipperød BK
Roskilde Idrætspark
8.
lørdag
11.00
Roskilde Boldklub
-
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 6
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
Vipperød BK
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
8.
lørdag
12.00
Roskilde Boldklub
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2 (09) efterår • Pulje A
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
AB
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
8.
lørdag
12.00
Roskilde Boldklub
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands M (10) Efterår • Pulje 1
Roskilde Idrætspark
FC Rudersdal
Roskilde Idrætspark
8.
lørdag
12.00
Roskilde Boldklub
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes • Pulje 3
Roskilde Idrætspark
Nykøbing IF
Roskilde Idrætspark
8.
lørdag
14.00
Roskilde Boldklub
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 (08) efterår • Pulje A
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
FC Helsingør
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
8.
lørdag
14.00
Roskilde Boldklub
-
Kvinder
U8
U8 piger 5-mands (15) beg- 8.oktober Medaljestævne • Pulje 1
Roskilde Idrætspark
Roskilde Pigefodbold
Roskilde Idrætspark
9.
søndag
10.00
Roskilde Boldklub
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 8M (10) efterår • Pulje A
Roskilde Idrætspark
Næstved I.F.
Roskilde Idrætspark
9.
søndag
10.00
Roskilde Boldklub
-
Herrer
U11
U11 Drenge SU 8-mands (12) Efterår • Pulje 2
Roskilde Idrætspark
Holbæk B&I
Roskilde Idrætspark
9.
søndag
10.40
Roskilde Boldklub
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 • Pulje 1
Roskilde Idrætspark
Køge BK
Roskilde Idrætspark
9.
søndag
11.20
Roskilde Boldklub
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 • Pulje 1
Roskilde Idrætspark
B. 1973, Herlev
Roskilde Idrætspark
9.
søndag
11.30
Roskilde Boldklub
-
Herrer
U12
U12 Drenge SU 8-mands (11) Efterår • Pulje 3
Roskilde Idrætspark
Taastrup FC
Roskilde Idrætspark
9.
søndag
12.00
Roskilde Boldklub
-
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (04-05) Efterår • Pulje 2
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
BK Avarta
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
9.
søndag
12.00
Roskilde Boldklub
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 • Pulje 1
Roskilde Idrætspark
Allerød Fodbold Klub (2)
Roskilde Idrætspark
9.
søndag
13.00
Roskilde Boldklub
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 9/10 • Pulje 4
Roskilde Idrætspark
Rebæk IF (1)
Roskilde Idrætspark
9.
søndag
14.40
Roskilde Boldklub
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 9/10 • Pulje 4
Roskilde Idrætspark
Rebæk IF (1)
Roskilde Idrætspark
9.
søndag
15.05
Roskilde Boldklub
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 9/10 • Pulje 4
Roskilde Idrætspark
Rebæk IF (2)
Roskilde Idrætspark
10.
mandag
17.30
Roskilde Boldklub
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår • Pulje 6
Roskilde Idrætspark
Vallensbæk IF (2)
Roskilde Idrætspark
12.
onsdag
18.15
Roskilde Boldklub
-
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (09) Efterår • Pulje 3
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
Vallensbæk IF
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
12.
onsdag
19.30
RB 1906 (Liga 2)
-
Herrer
U14
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 • Pulje 1
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
AC Amager Academy (Liga 2)
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
12.
onsdag
19.30
Roskilde Boldklub
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (04-05) Efterår • Pulje 2
Roskilde Idrætspark
VB 1968
Roskilde Idrætspark
12.
onsdag
19.45
Roskilde Boldklub
-
Herrer
Senior
Serie 5 - Efterår • Pulje 6
Roskilde Idrætspark
Røde Stjerne BK
Roskilde Idrætspark