Menu

Serie 3

Træningstider:


Tirsdage, onsdage og torsdage kl. 19.00 - 20.30 på kunstbanerne i Rådmandshaven.

Holdets stab

Træner
ingen pic
Tekin Cakaloglu
Træner
ingen pic
Marc Lylloff
Holdleder
ingen pic
Mads Christian Præstegaard
Holdleder
ingen pic
Mads Høpfner
Holdleder
ingen pic
Kevin Mustapha Jobarteh Taal

Spillerliste

ingen img
Andreas Frandsson
ingen img
Arif Tuna
ingen img
Arthur Krogh Vergo
ingen img
Asger Vedel Hvas Olsen
ingen img
Brian Sørensen
ingen img
Carl Emil Brogård
ingen img
Dawit Kesete
ingen img
Dennis Hansen
ingen img
Emil Christoffersen
ingen img
Emil Larsen
ingen img
Esben Duarte
ingen img
Eyad Adaoui
ingen img
Farhad Rezaie
ingen img
Frederik Hinrichsen
ingen img
Frederik Stenkvist
ingen img
Hameed Hussian
ingen img
Hasan Kevek
ingen img
Jakob Christensen
ingen img
Jean Aime Bangurambona
ingen img
Jeppe Pagh
ingen img
Jeppe Skovgaard Pedersen
ingen img
Jonathan Stenbæk Andersen
ingen img
Karl Mfeketo
ingen img
Kasper Poulsen
ingen img
Kevin Mustapha Jobarteh Taal
ingen img
Mads Høpfner
profil
Mads Jensen
ingen img
Magnus Wildt Dalsgaard
ingen img
Marc Lylloff
ingen img
Marcus Hansen
ingen img
Mathias Christensen
ingen img
Morten Blom Jakobsen
ingen img
Naser Suleman Omeredin
ingen img
Oliver Bronze
ingen img
Oliver Find
ingen img
Pelle Rahbek
ingen img
Romeo Larsen
ingen img
Simon Christian Debes
ingen img
Tesfaldet Gramatsion
ingen img
Tesfu Tekle Hagos
ingen img
Thorkil Ørbæk
ingen img
Yusuf Yilmaz

Holdets aktiviteterSerie 3-5

Holdet har ingen fremtidige aktiviteter.

Næste kampHerresenior S2-S3 VinterBOLD • P3

Ude mod
Glostrup (1)
20. jan
Kl. 11.00
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Herresenior S2-S3 VinterBOLD - P3

Næste kampHerresenior S4-S6 VinterBOLD • P3

Ude mod
Svogerslev BK
4. feb
Kl. 16.00
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
Herresenior S4-S6 VinterBOLD - P3

StillingHerresenior S2-S3 VinterBOLD • P3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 BK Amalie 0 0 0 0 0
2 BK Frem 0 0 0 0 0
3 Glostrup (1) 0 0 0 0 0
4 Hundige BK 0 0 0 0 0
5 Køge FC 0 0 0 0 0
6 RB 1906 0 0 0 0 0
7 Vestia 0 0 0 0 0
8 Virum-Sorgenfri BK (2) 0 0 0 0 0

StillingHerresenior S4-S6 VinterBOLD • P3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 RB 1906 0 0 0 0 0
2 RSFK, Roskilde 0 0 0 0 0
3 RU 0 0 0 0 0
4 SIF Holbæk IF (2) 0 0 0 0 0
5 Svogerslev BK 0 0 0 0 0
6 Team-Interros 0 0 0 0 0
7 Vipperød BK 0 0 0 0 0

KampprogramHerresenior S2-S3 VinterBOLD • P3

Januar 2018

Glostrup (1)
20. jan
Kl. 11.00
Ude
Glostrup Idrætspark Kunstgræs

RB 1906
Februar 2018

RB 1906
3. feb
Kl. 14.00
Hjemme
Roskilde Idrætspark Kunstgræs

Vestia

BK Frem
11. feb
Kl. 15.15
Ude
Frem, Valby IP

RB 1906
Marts 2018

RB 1906
3. mar
Kl. 16.00
Hjemme
Roskilde Idrætspark Kunstgræs

BK Amalie

Hundige BK
11. mar
Kl. 13.00
Ude
Hundige Boldfælled

RB 1906

RB 1906
17. mar
Kl. 14.00
Hjemme
Roskilde Idrætspark Kunstgræs

Virum-Sorgenfri BK (2)

Køge FC
19. mar
Kl. 19.00
Ude
Køge Stadion, Kunstgræs

RB 1906

KampprogramHerresenior S4-S6 VinterBOLD • P3

Februar 2018

Svogerslev BK
4. feb
Kl. 16.00
Ude
Roskilde Idrætspark Kunstgræs

RB 1906

RB 1906
10. feb
Kl. 14.00
Hjemme
Roskilde Idrætspark Kunstgræs

SIF Holbæk IF (2)
Marts 2018

Vipperød BK
2. mar
Kl. 17.30
Ude
Tølløse Kunstgræsbane

RB 1906

RU
7. mar
Kl. 20.35
Ude
Himmelev Kunstgræsbane

RB 1906

RB 1906
17. mar
Kl. 16.00
Hjemme
Roskilde Idrætspark Kunstgræs

Team-Interros

RSFK, Roskilde
24. mar
Kl. 16.00
Ude
Roskilde Idrætspark Kunstgræs

RB 1906